Esme Cullen

1. dubna 2009 v 15:30 | Ajkiss |  Elizabeth Reaser / Esmé Cullen

ESME CULLEN

Chcete-li se dozvědět víc o líbezné Esme Cullenové tak klik na celý článek :)

Celé jméno: Esme Anne Platt Evenson Cullen
Stav: upír
Datum narození: 1895
Datum změny na upíra: 1921 - bylo jí 26
Původně z: Kolumbie v Ohiu
Barva vlasů: karamel
Barva očí: upírská zlatá/černá
Výška: 170 cm
Fyzický popis: srdcovitý obličej, malá, štíhlá ale zaoblená
Osobnostní rysy: schopnost vášnivě milovat
Povolání: renovování starožitností
Rodinní příslušníci: vdaná za Carlisla
Zdroj změny: Carlisle Cullen
Koníčky: architektura a restaurování

Osobní historie: V roce 1911, Esme si zlomila nohu pádem ze stromu. Její rodina žila na farmě na okraji Kolumbie. Místní doktor byl pryč, byla už tma když jí dostali do malé nemocnice v Kolumbii. A Dr. Cullen jí ošetřoval. To byl jeho poslední měsíc ve městě. Nikdy se nedostala přes tento zážitek.

Esme se ze svých přátel vdala jako poslední. Přemýšlela o stěhování na západ, být učitelkou, ale její otec si nemyslel že je pro dámu vhodné, aby žila sama v divočině.
Syn rodinného přítele, muž s dobrými vyhlídkami, si jí chtěl vzít, a její otec jí tlakem přinutil souhlasit.

Byla proti Charlesovi Evensonovi, ale neodporovala mu. Provdala se za něj v roce 1917 ve 22 letech, a rychle zjistila, že toto musí být zlé usnesení. Charlesova veřejná tvář byla velmi rozdílná od jeho soukromé tváře; zneužíval jí. Její rodiče jí poradily, aby byla dobrou manželkou a byla ticho. Když ho odvedli bojovat v 1. světové válce, velice se jí ulevilo. Když se v roce 1919 vrátil zpět, bylo to hrozné.

Krátce poté co se vrátil, Esme zjistila, že je těhotná. Těhotenství bylo pro Esme důvod k útěku. Nemohla nechat dítě přinést domů. V roce 1920 utekla žít s druhým bratrancem v Milwaukee, přesunula se dále na sever než se její místo pobytu doneslo k jejím rodičům. Lehce se smíchala předstíráním, že je jedna z mnoha válečných vdov. Vyučovala na škole v malé communitě vně Ashlandu. Když její dítě v roce 1921 zemřelo na plicní infekci pár dnů po narození, nic jí nezůstalo. Neměla tušení, že Carlisle pracoval v malé nemocnici v Ashlandu když venku z města skočila z útesu. Carlisle si jí pamatoval, samozřejmě, jako šťastnou dívku, kterou byla v šestnácti. Nechtěl, aby zemřela a tak jí zachránil.

Když otevřela oči, ve vší té bolesti, a viděla obličej na který nikdy nezapomněla deset let, uvolnila se. Opravdu nebyla rozrušená, když zjistila, že je upírka, ale nevzala to jako velký krok jak to udělal Emmett. Ještě, byla štastná s mužem/upírem ze svých snů. Vždy měla mateřskou touhu, a jako fyzicky nejstarší z Cullenů, padla do mateřské role.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama