Leden 2010

Vysvědčení :)

28. ledna 2010 v 14:44 | W€nĐy
Ahojte lidičky =)..
Jakpak se máte? U mě docela pohoda..Máme ve škole počítače a učitel nám dal zase volno. Tak píšu jak jste dopaly? Myslim s výzem. Já jsem na tom dobře jen jedna 3 a sedm 2.. na mě dobrý výkon :D..

Cameron Bright slaví narozeniny

26. ledna 2010 v 17:05 | Ajkiss |  Cameron Bright / Alec
Ahojky, takže mám tady jednu nezáživnou novinku a to jest to, že herec Cameron Bright slaví narozeniny. A jestli se ptáte kolik mu je tak odpověď zní 17!! Já mu přeji hodně ŠTĚSTÍČKA A ZDRAVÍČKA =o*


Howard Shore = Soundtrack

25. ledna 2010 v 14:47 | W€nĐy |  Zatmění
Docela zajímavý článek:

Howard Shore byl vybrán pro výběr hudby do Eclipse (Zatmění). Temple Hill Entertainment dnes potvrdila, že časopis MovieScore Lord of the Rings skladatele bude psát hudbu ve stopách minulých skladatelů jako jsou Carter Burwell (Twilight-Stmívání) a Alexandre Desplat (New Moon-Nový Měsíc). Shore začala pracovat.

Howard Shore je, samozřejmě, nejlépe známý pro Tolkien trilogie, režie Peter Jackson, epické dílo, které je v současné době cestuje po světě v koncertní podobě, účinkoval živě na projekci. Shore také nedávno režiséroval Mel Gibson akčního thrilleru Edge of Darkness pro Warner Bros, nahradí John Corigliano. Tento film je uváděn v USA příští týden.


Hope for Haiti Now - Rob

24. ledna 2010 v 22:06 | W€nĐy |  Robert Pattinson / Edward Cullen
Na mém obvyklém oblíbeném ZDROJI jsem objevile video z Hope for Haiti Now... Já jsem se v sobotu dívala, ale zastihla jsem jen konec s Jay-Z, Rihanou a U2. Ve videu je Rob, jak jste určitě poznali z názvu článku. Bohužel mi tu nejde spustit ani video ale doufám že tam nebude nějaká chybička :). (Celý článek)

Ahojte..:)

24. ledna 2010 v 21:58 | W€nĐy
Ahoj lidi! Jak se máte..koukám že sem hodně zaostala a vůbec nic nepřidala :(. Já nvm mě NM moc nezaujal a nemám ani moc náladu sem něco přidávat. Kolikrát jsem slíbila že ěnco přidám (ještě sem nedopsala ani poslední kapitolku JN) a nesplnila to? Radši už sem přestala počítat. Dneska neříkám že sem budu chodit každý den, ale pokusim se napravit mojí nečinnost. Možná mě k tomuhle článku dohnala jen nuda a to že mi nejde nic spustit jen blog. Ale to je dobře :D konečně jsem se sem dostala :)... Takže se ode mě těšte na nějaký ty články ohledně Eclipse. Uvědomila jsem si totiž že vůbec nejsme v obraze ohledně natáčení (možná už se i dotočilo...vůbec nevím). Tento článek se stal upozorněním na mojí OBČASNOU aktivitu :D.

PS: Zkusim něco přidat už teď, akorát nevim jestli budu mít trpělivost na tenhle (zasekanej) pc :D

magie ANO/NE

24. ledna 2010 v 15:54 | Ajkiss |  Nezařaditelné
Ahojky, tkže k věci. Dnes jsem na netu hledala různý obrázky upírů a narazila jsem na nějakou stránku (už nevím na jakou) kde byly věci o magii... No a tk jsem si pro zabití času přečetla u různých technikách magie. No celkem mě to zaujalo, ale pořád nevím jestli v magii a různá bájná stvoření věřím nebo ne. No a já se chci zeptat na Váš názor ohledně magie. Myslíte, že je nadpřirozeno všude kolem nás a že je dán osud?? A jestli ano zkoušeli jste někdy hydrokinézi nebo tk něco?? :)) Vím že to zní jako otázky od nějakého 5-ti letého dítěte a ne od puberťačky :D

Video ze ZATMĚNÍ =)) =P fanmade

18. ledna 2010 v 20:15 | Ajkiss |  Videa
Ahojky lidi, tak jsem obíhala Sbénka na blogu lion-lamb-wolf jsem narazila na úžasné video ze zatmění. Možná, že jste ho viděli, ale stejně ho sem dám :P


No a je to tady už jsem mazala SBéčka

10. ledna 2010 v 16:51 | Ajkiss |  Novinky
Ahojky dnes už podruhé!! Takže začala jsem mazat Sbéčka a nechala jenom ty který k nám chodí. třídění trvá až do 10.2. 2010 a zapsat se můžete TADÝÝÝ!!

Koho jsem nechala jako SBéčka:

chuckyna -> web wampire from hell ->
web _maja_ sb♥énko -> web Renesmee Carlie Cullen ->web Mišííí -> web
Důvod je prostý a jednoduchý nechala jsem ty, kteří k nám na blog chodí nebo jsem se u nich nedávno jako SB zapsala. Je jich fakt málo, ale aspoň to budu mít jednoduchý ;)

Hostitel

10. ledna 2010 v 16:32 | Ajkiss |  Nezařaditelné
Ahojky. Takže předpokládám, že všichni víte o knize, kterou vydala S. Meyerová s názvem Hostitel. Také předpokládám, že někteří z Vás to již četli a že pouze já patřím k těm opozdilcům =)) A tak se vás chci zeptat co si o té knize myslíte VY. Mě osobně se to srtašně líbilo. Sice jsem čekala srdcervoucí konec, ale i tenhle HAPPY END byl skvělý. Celkem mě to překvapilo, ovšem to by to nemohla být Stephenie, kdyby prostě a jednoduše ukončila její život.... Nechce se mi tady o tom rozepisovat - pro případ, že by tu knihu ještě někdo nečetl.....No rozhodně všem Hostitele DOPORUČUJI!!! A zase se nepřestávám divit nad fantazií této úžasné literární osobnosti =))

Nové SB + malé tříděníčko

9. ledna 2010 v 22:21 | Ajkiss
Ahojky lidi, takže jenom píšu abyste věděly, že jsem pořád na živu a že mě mimozemšťani zatím neunesli..... Tááák k věci máme tady Nové SB - Renesmee Carlie Cullen jinak vy kdo nevíte jestli jste nebo nejste SB se to dozvíte ZDE! Neříkám, že já sem svatá - vůbec neobíhám ale to kvůli tomu, že jsem nevěděla kdo je nebo není SB. A abych věděla koho mám obíhat tak jsem se rozhodla, že budu mazat ty, který na náš blog nejdou aspoň jednou za týden a půl a nenapíšou aspoň jeden jedinej koment Kdo už dál nechce být SB tak ať to do komentů napíše jednoduše. ...myslím že toho po vás nechci tak hodně ;)).... Zatím pp =o*

HAPPY NEW YEAR =)) =o*

1. ledna 2010 v 13:26 | Ajkiss |  Nezařaditelné
Ahojky!!!!! Tak jakpak se máte??? a co Silvestr, doufám, že jste si ho užili =)) No tk abych shrnula minulej rok. Takže začalo to tak, že jsem asi v lednu jsem poprvé viděla stmívání a úplně si ho zamilovala. Pak sem si přečetla všechny knihy a zbožňovala Twilight sagu vážně neuvěřitelným způsobem. A protože W€nĐy mojí závislost sdílela tak jsme založily tenhle blog. Postupně jsme začali přibírat Gillion - na design a Mitchie místo mě, když jsem byla na dovče =)) No ruku na srdce blog mě přestával bavit a nechtěla jsem tam dávat věci okopčené z jinýh blogů, ptž by se z něj stal blog jako každý druhý - myslím, že to všichni chápou. Navíc jsem měla takové to neblogové období - to asi taky zná každý ;)...No takže jsem si dala předsevzetí, že se blogu začnu pořádně věnovat ;)..... No já jdu mamce pomáhat s úklidem a že nám to dá práci když nás bylo 13 lidí a z toho asi 1O opilích =)) (já mezi ně nepatřila) ;)